Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Caparol Disboxan 450

68,16€

  • Bez DPH: 56,80€

    Kód produktu: 2205

    Dostupnosť: Skladom

Caparol Disboxan 450

Silikónová mikroemulzia na hydrofobizáciu a transparentnú ochranu fasád. Znižuje nasiakavosť podkladových vrstiev a pôsobí ako prirodzená ochrana proti zašpineniu fasády. Vhodná na zvýšenie odolnosti proti rozmrazovacím soliam pod ďalšie nátery. Dodáva sa ako koncentrát, pred použitím sa riedi čistou vodou 1:9.

Netvorí film, odolná proti alkáliám a UV žiareniu, rýchle schne, obmedzuje nasiakavosť podkladu, minimalizuje usadzovanie plesní a rias, vysoko difúzna.

Spotreba: cca 0,02 – 0,04 l/m²

Balenie 1l

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore