Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Caparol Capalac Profi Venti 2,5L

48,30€

  • Bez DPH: 40,25€

    Kód produktu: 1111

    Dostupnosť: Skladom

Caparol Capalac Profi Venti 2,5L

Caparol Capalac Profi Venti 2,5L

Hodvábne matný alkydový náterový systém na okná regulujúci vlhkosť na vonkajšie i vnútorné použitie. Vhodný na drevené obklady, ploty, pergoly, brány, dvere ako základný náter, medzináter i krycí náter. Vlastnosti: Rýchloschnúci základ, medzináter i krycí náter na vonkajšie i vnútorné použitie, náterový systém pre okná a drevené diely, dobre kryje na hranách, ľahké spracovanie, dobre sa rozlieva, odolný voči vplyvom slnka a počasia, odolný proti bežným čistiacim a dezinfekčným prostriedkom, pripravený na okamžité použitie.


Odtieň: Biely


Tónovanie: CE


Spotreba 0,08-0,15l / 1 vrstva


Balenie 2,5 l

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore