Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Caparol Capalac Profi HG 2,5L

43,50€

  • Bez DPH: 36,25€

    Kód produktu: 1111

    Dostupnosť: Skladom

Caparol Capalac Profi HG 2,5L

Caparol Capalac Profi HG 2,5L

Vysoko lesklý žiarivo biely alkydový lak na krycie nátery najvyššej kvality so zvlášť vysokým stupňom belosti s vysokým obsahom titánovej beloby na drevo, kov a tvrdené PVC na vonkajšie i vnútorné použitie.


Vlastnosti: Odolný voči poveternostným podmienkam s trvalým leskom, dobre kryje i na hranách, neobsahuje olovo ani aromáty, rýchloschnúci, výborne sa rozlieva, odolný voči nárazom, elastický, odoláva bežným domácim čistiacim a dezinfekčným prostriedkom, ľahko sa spracováva, pripravený na okamžité použitie.


Odtieň: Biely


Spotreba 0,08-0,1l / 1 vrstva


Balenie 2,5 l

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore