Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

O nás

Pôsobenie spoločnosti Farbest  sa sústreďuje na oblasť autoopravárenstva a povrchových úprav. Sortiment tvoria ochranné pomôcky, filtre do kabín, miešanie autolakov, distribúciu farieb a lakov od slovenských i zahraničných výrobcov, tmelov, brúsnych materiálov, autolakýrnických materiálov, distribúciu pneumatického náradia, kompresorov a komponentov do vzduchových rozvodov. Ďalšou činnosťou je miešanie fasádnych a interiérových farieb, ako aj predaj pomôcok pre maliarov. Postupne sme rozšírili sortiment aj o farby, omietky a ďalšie výrobky nemeckej firmy CAPAROL, ktorých pričlenením k sortimentu firma čiastočne vstupuje na trh stavebných materiálov.Ďaľším dôkazom,že sme tu pre Všetkých zákazníkov je priamy dovoz pneumatického náradia od renovavaných čínskych výrobcov,ktorý sa svojimi výrobkami a kvalitou plne vyrovnajú renovovaným  výrobcom vo svete. Firma Farbest  sa za celý čas pôsobenia na trhu snaží svojimi službami a prozákazníckym prístupom o získavanie a udržovanie stálej dôvery spokojných zákazníkov.


V súčastnosti hlavnú časť nášho sortimentu tvorí:

·         Striekacia technika 

·         Pneumatické náradie 

·         Kompresory, regulátory, príslušenstvo

·         Nitovacia technika, trhacie nity 

·         Rýchlospojky 

·         Brúsne materiály 

·         Ochranné pomôcky 

·         Maskovacie materiály, pásky, fólie 

·         Tónovanie a predaj autolakov 

·         Tónovanie a predaj fasádnych a interiérových farieb 

·         Tónovanie a predaj omietok 

·         Plniace materiály a pomôcky pre autolakýrnikov 

·         Farby, tmely, riedidlá, tužidlá, lepidlá 

·         Maliarske pomôcky 

·         Spreje 

·         Tónovanie syntetických,polyuretánových ,epoxidových farieb.

Hore