Informácie o doručení

Informácie o doručení


Dodacia lehota objednaného tovaru je:

- do 24 hodín od prijatia záväznej objednávky pokiaľ je tovar skladom

- 5 - 7 pracovných dní od dostupnosti objednaného tovaru

Pri odmietnutí prevzatia objednaného tovaru sa kupujúci zaväzuje predávajúcemu uhradiť vzniknuté náklady na prepravu.


K cene tovaru je účtovaný poplatok za prepravu v závislosti od hmotnosti objednaného tovaru, ktorý je vypočítaný a viditeľný pre kupujúceho pred záväzným potvrdením objednávky. Doručenie tovaru do 50 kg Vám zabezpečujú kuriérske spoločnosti EXPRES KURIÉR........ Zásielky s hmotnosťou vyššou ako 50 kg je možné dopraviť po dohode s predávajúcim individuálne spoločnosťou Farbest. Tovar Vám bude doručený na adresu, ktorú uvediete v objednávke.

V prípade záujmu si môžete tovar vyzdvihnúť osobne vo vopred dohodnutom termíne v pracovné dni v čase od 8:00 do 17:00, na adrese Záhradná 1, Nové Mesto nad Váhom. Predávajúci neberie na zreteľ žiadne reklamácie spôsobené pri preprave tovaru pri osobnom odbere.

Faktúra za tovar, záručný list a ostatná dokumentácia je zasielaná spolu s tovarom. V prípade, že predávajúci nemôže vybaviť objednávku jednorázovo, napr. z dôvodu že určitý druh tovaru nie je skladom, informuje kupujúceho o možnostiach čiastočných dodávok tovaru, prípadne jeho náhradou.

Predávajúci neručí za škody vzniknuté pri preprave. Zásielky poslané formou balíka sú poistené a dopravca ručí za tovar. Kupujúci je povinný si zásielku pred prevzatím riadne prezrieť a v prípade viditeľného poškodenia obalu zásielku vôbec nepreberať s prehlásením o neprebraní tovaru z dôvodu poškodenia balíka, o čom je nutné bezodkladne informovať.


Cenník


Osobný odber........................................0,-€

EXPRES KURIÉR...........................od 8,- €Hore