Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Informácie o doručení

Informácie o doručení


Dodacia lehota objednaného tovaru je:

- do 24 hodín od prijatia záväznej objednávky pokiaľ je tovar skladom

- 5 - 7 pracovných dní od dostupnosti objednaného tovaru

Pri odmietnutí prevzatia objednaného tovaru sa kupujúci zaväzuje predávajúcemu uhradiť vzniknuté náklady na prepravu.


K cene tovaru je účtovaný poplatok za prepravu v závislosti od hmotnosti objednaného tovaru, ktorý je vypočítaný a viditeľný pre kupujúceho pred záväzným potvrdením objednávky. Doručenie tovaru do 50 kg Vám zabezpečujú kuriérske spoločnosti EXPRES KURIÉR........ Zásielky s hmotnosťou vyššou ako 50 kg je možné dopraviť po dohode s predávajúcim individuálne spoločnosťou Farbest. Tovar Vám bude doručený na adresu, ktorú uvediete v objednávke.

V prípade záujmu si môžete tovar vyzdvihnúť osobne vo vopred dohodnutom termíne v pracovné dni v čase od 8:00 do 17:00, na adrese Záhradná 1, Nové Mesto nad Váhom. Predávajúci neberie na zreteľ žiadne reklamácie spôsobené pri preprave tovaru pri osobnom odbere.

Faktúra za tovar, záručný list a ostatná dokumentácia je zasielaná spolu s tovarom. V prípade, že predávajúci nemôže vybaviť objednávku jednorázovo, napr. z dôvodu že určitý druh tovaru nie je skladom, informuje kupujúceho o možnostiach čiastočných dodávok tovaru, prípadne jeho náhradou.

Predávajúci neručí za škody vzniknuté pri preprave. Zásielky poslané formou balíka sú poistené a dopravca ručí za tovar. Kupujúci je povinný si zásielku pred prevzatím riadne prezrieť a v prípade viditeľného poškodenia obalu zásielku vôbec nepreberať s prehlásením o neprebraní tovaru z dôvodu poškodenia balíka, o čom je nutné bezodkladne informovať.


Cenník


Osobný odber........................................0,-€

EXPRES KURIÉR...........................od 6,60,- €Hore