Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Caparol Capatect Carbon Spachtel

60,00€

  • Bez DPH: 50,00€

    Kód produktu: 3016

    Dostupnosť: Skladom

Caparol Capatect Carbon Spachtel

Tmel na disperznej báze s vysokou odolnosťou proti nárazom, zosilnený uhlíkovými vláknami, na vytváranie armovacích vrstiev s vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu.

Vlastnosti: zvýšená rozťažnosť v trhlinách, vynikajúce možnosti spracovania, minimálne pnutie, odolný proti poveternostným vplyvom.

Spotreba cca 5 kg len základná vrstva

Balenie 25 kg

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore