Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Caparol Capatect CarboNit

88,50€

  • Bez DPH: 73,75€

    Kód produktu: Capatect CarboNit

    Dostupnosť: Skladom

Caparol Capatect CarboNit

Dvojzložkový tmel plnený uhlíkovými vláknami, vysoko odolný proti nárazom, pre zhotovovanie výstužnej vrstvy v oblasti sokla. Menovitá hrúbka vrstvy 5, alebo 8 mm. Špeciálna dvojzložková armovacia hmota s vysokou odolnosťou proti nárazu a pôsobeniu vody do oblasti soklov, pre použitie najmä na miestach s vysokým rizikom poškodenia fasády, ako sú ihriská alebo fasády tesne s chodníkom.

Vlastnosti: Mimoriadna odolnosť proti mechanickému poškodeniu (odolnosť proti rázu viac než 50J) výborná ochrana proti zrážkovej vode (i v oblasti sokla možno použiť bežný fasádny polystyrén). Vynikajúce vlastnosti sa dosahujú jednoduchým pracovným postupom.

Spotreba cca13,5 kg/m²

Balenie 25 kg

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore