Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

ETERNAL odstraňovač plesní 0,5kg

4,75€

  • Bez DPH: 3,96€

    Kód produktu: 2681

    Dostupnosť: Skladom

ETERNAL odstraňovač plesní 0,5kg

ETERNAL odstraňovač plesní – prípravok na likvidáciu plesní, húb, rias, machov a lišajníkov určený na použitie v interiéri a exteriéri.

 

Spracovanie

ETERNAL odstraňovač plesní sa nanáša na suchý napadnutý povrch, ktorý bol vopred zbavený najväčších nánosov napadnutia. Podklad je treba prípravkom presýtiť, aby účinné látky prenikli do hĺbky podkladu a zasiahli tak podhubie húb a plesní. Ošetrený podklad odporúčame po zaschnutí prípravku čo najskôr natrieť náterom odolávajúcim plesniam, hubám a riasam.

 

Spotreba 0,10 – 0,20 kg/m²

Balenie 0,5 kg

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore