Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Caparol Capatect Faschenputz K10

69,48€

  • Bez DPH: 57,90€

    Kód produktu: Capatect Faschenputz K10

    Dostupnosť: SkladomCaparol Capatect Faschenputz K10

Jemná omietka s pojivami zo syntetickej živice pre okenné ostenie, nadpražie a ozdobné prvky na fasáde, zrno 1mm.  Vhodná pre menšie plochy ako okenné ostenie a nadpražie, šambrány a ďalšie ozdobné prvky na fasáde. Pre vyššiu odolnosť obsahuje prídavok silikónových olejov.

Vlastnosti: Odoláva poveternostným vplyvom, umývateľná, neobsahuje rozpúšťadlá. Dobre prepúšťa vodné pary, priľnavá, ľahko spracovateľná, robustná, odoláva mechanickému poškodeniu. Vodou riediteľná, ekologická, s miernym zápachom.

Spotreba: 1,8 – 2 kg

Tónovanie: CE, vo výrobe

Odtieň: transparentná a biela

Balenie 25 kg

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore