Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Caparol Capatect CarboPor Reibputz

99,12€

  • Bez DPH: 82,60€

    Kód produktu: Capatect CarboPor Reibputz

    Dostupnosť: Skladom

Caparol Capatect CarboPor Reibputz

Silikónová omietka vystužená uhlíkovými vláknami. Dekoratívna omietka zo štruktúrou „zrno na zrno“ podobná točenej omietke, určená pre povrchové úpravy fasád. Vhodná ako krycia vrstva na kontaktné zatepľovacie systémy Capatect a na sanačné omietkové systémy. Vlastnosti: Vysoká difúzna schopnosť, vodoodpudivá (výrazný „perličkový“ efekt). Vďaka fotokatalytickému účinku sa štruktúrované omietky Capatect CarboPor vyznačujú aktívnym samočistiacim efektom a zvýšenou ochranou omietky proti primárnemu napadnutiu mikroorganizmami (riasami a hubami).

Spotreba zrnitosť 15: cca 2,4 kg/m²

Odtieň: biela a transparentná

Balenie 25kg

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore