Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Caparol Disbopox 442

61,44€

  • Bez DPH: 51,20€

    Kód produktu: 731

    Dostupnosť: Skladom

Caparol Disbopox 442

Vodou riediteľný dvojkomponentný epoxidový náter na podlahy v garážach, skladoch a pivniciach. Odoláva zmäkčovadlám z pneumatík, benzínom, olejom a posypovej soli. Pre minerálne podlahy a tvrdý asfalt vo vnútornom použití so slabým až stredným zaťažením v súkromnej, priemyselnej a dielenskej prevádzke. Na podlahy v garážach, umývačkách a sanitárnych priestoroch. Vlastnosti: Priedyšný pre vodné pary, odolný voči poveternostným vplyvom, dobre odoláva chemikáliám, odolný voči zmäkčovadlám pneumatík, vodou riediteľný.

Odtieň: betónová šeď

Spotreba 0,2- 0,25 kg / 1 vrstva

Balenie 5 kg

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore