Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Caparol Arte Lasur

42,60€

  • Bez DPH: 35,50€

    Kód produktu: Arte Lasur

    Dostupnosť: SkladomCaparol Arte Lasur

Lazúra na akrylátovej báze s bielymi vločkami, pre náročnejší vzhľad vnútorných priestorov na hladkých alebo štruktúrovaných podkladoch. Bez rozpúšťadiel, vodou riediteľná, ekologická a bez zápachu, čistiteľná vodou a neutrálnymi čistiacimi prostriedkami (cca po 20 dňoch)

Tónovanie: CE

Trieda oteru 2

Spotreba: 0,25 l/m²

Balenie 2,5l a 5l

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore