Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Caparol Amphisilan Plus

32,50€

  • Bez DPH: 27,08€

    Kód produktu: Amphisilan Plus

    Dostupnosť: SkladomCaparol Amphisilan Plus

Fasádna farba s pojivom na báze silikónovej živice, vyznačuje sa dobrou voči zrážkovej vode a vysokou parapriepustnosťou. Vhodná na nátery minerálnych fasádnych omietok, rovnako na nové nátery pevných silikátových a matných disperzných farieb a omietok. Výborne sa hodí aj pre pamiatkovo chránené objekty, vápenné omietky. Odolná voči vplyvom počasia, vodoodpudivá dobre kryje, výborne odoláva agresívnym zložkám znečisteného ovzdušia, bez povrchového napätia, rýchloschnúca, riediteľná vodou so slabým zápachom.

Tónovanie: CE

Spotreba: 0,25 l/m² 2 vrstvy

Balenie 2,5l a 10l

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore