Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Caparol Akkord tmel jemný

40,75€

  • Bez DPH: 33,96€

    Kód produktu: 2575

    Dostupnosť: Skladom

Caparol Akkord tmel jemný

Jemná interiérová s stierka s pojivami zo syntetickej živice, univerzálny opravný materiál na korekciu drobných poškodení, trhlín, rýh a iných povrchových nerovností. Vhodná na uhladenie betónu a hrubých alebo poškodených omietok. Pevná a nepraská, dobre prepúšťa vodnú paru, po vyschnutí možno brúsiť, vo vlkom stave možnosť uhladzovania plsteným hladidlom, nezmršťuje sa, vysoká priľnavosť k podkladu. Ekologická s miernym zápachom.

Tónovanie: biela

Spotreba: podľa použitia

Balenie  25kg

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore