Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Uťahovák Schneider SGS 850-D1/2"

327,60€

  • Bez DPH: 273,00€

    Kód produktu: D322817

    Dostupnosť: Skladom

Uťahovák Schneider SGS 850-D1/2"

Vhodný na využitie v pneuservisoch, autodielňach, montážnych dielňach, kovovýrobných závodoch, pre veľké a silné skrutkové spoje na kolesách a nápravách osobných automobilov, dodávok na strojoch a kovových konštrukciách

Upínanie 1/2"

Spotreba vzduchu 8,2 l / s

Pracovný tlak 6,3 bar

Uťahovací / povoľovací moment 850/1356 Nm

Počet otáčok 7000 min ̄ ¹²

Hmotnosť 2,0 kg

Rozmery (d x š x v) 183x69x230 mm

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore