ETERNAL na bazény 5 kg

38,46€

  • Bez DPH: 32,05€

    Kód produktu: ETERNAL na bazény 5 kg

    Dostupnosť: SkladomETERNAL na bazény 5 kg

ETERNAL na bazény je vodou riediteľná farba na nátery bazénov odolná dlhodobému zaťaženiu vodou a pôsobeniu bazénovej chémie. Je určený na betónové bazény a okolité betónové plochy, záhradné jazierka a sudy či k oprave náterov laminátových lodí, ale i k povrchovej úprave kovových bazénov ktoré musia byť vopred ošetrené kvalitným antikoróznym náterom.

 

Spracovanie

ETERNAL na bazény sa nanáša v dvoch vrstvách, na suchý, súdržný a vyzretý betónový podklad, zbavený všetkých nečistôt, mastnoty a zbytkov náterových hmôt, s prestávkou medzi jednotlivými nátermi 4 až 24 hod. ETERNAL na bazény je možné podľa druhu aplikácie riediť max. 5–10 % vody. Nátery je možné aplikovať v rozmedzí teplôt 8–30 °C.

Vonkajšie nátery sa nesmú aplikovať za intenzívneho priameho slnečného svitu. Vodu je do povrchovo upraveného bazénu napúšťať najskôr po 7 dňoch od aplikovania druhého náteru. Nový a hladený betónový podklad sa musí pred aplikáciou opieskovať nebo obrúsiť. Dobre pripravený betónový podklad sa musí napustiť penetračným prostriedkom FORTE penetral. Minimálna doba zasychania penetračného prostriedku je 4 hod.

Kovové podklady musia byť pred aplikáciou náterovej hmoty ETERNAL na bazény povrchovo upravené kvalitnou antikoróznou farbou, odolávajúcou dlhodobému pôsobeniu vody.

Odtieň svetlo modrá 

Spotreba 0,30 – 0,50 kg/m² (2 vrstvy)

Balenie 5 kg


Na objednávku!!!

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore