Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Kombi-pištoľ Schneider UHW 2000

65,00€

  • Bez DPH: 54,17€

    Kód produktu: D040052

    Dostupnosť: Skladom

Kombi-pištoľ Schneider UHW 2000

Pištoľ pre bežne dostupné nádoby s oblým závitom 40 mm

Sériovo s rozprašovacou hadicou 90 cm použiteľné na ťažko dostupných miestach napr. nanášanie ochrany podlahy, utesnenie dutých plôch, striekanie farieb s kladivkovým efektom

Flexibilné prúdenie materiálu prostredníctvom plynulého nastavenia rozprašovacej trysky

Spotreba vzduchu 120-180 l/min

Pracovný tlak 4-6 bar

Hmotnosť 0,53 kg

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore