Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Prenájom lešenia Hymer

Našim zákazníkom ponúkame na prenájom Hymer Modulárne lešenie AL700 Modul 1+2+3 

Toto lešenie zaručuje vysokú funkčnosť a kvalitu v náročných podmienkach.

Vlastnosti: stabilné a ľahké pracovné lešenie pre náročných domácich majstrov, jednoduchá montáž zábradlia a diagonálneho zavetrovania bez použitia náradia jednoduchým zaklapnutím. Od 2. modulu zaisťujú stabilné výložné ramená vyššiu stabilitu.

Maximálna výška dosahu je 6,95m

Výška stania: 4,95 m

Výška lešenia 6,15 m

Veľkosť platformy s podlážkou: 1,58 m x 0,72 m

Maximálna nosnosť: 200kg / m2

Hmotnosť: 76,8 kg

Cena prenájmu: 12,- Eur / deň + DPH

Zábezpeka: 600,- Eur


Hore