Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Kliešte na nitovacie matice MS 5

240,00€

  • Bez DPH: 200,00€

    Kód produktu: 546

    Dostupnosť: Skladom

Kliešte na nitovacie matice MS 5

Profesionálne ručné nitovacie kliešte na maticové a skrutkové image nity určené pre priemyselné využitie. S novým rýchlo upínacím systémom a račne pre ľahkú inštaláciu v ťažko prístupných miestach 

Rozsah použitia 

maticové nity M3 - M12

skrutkové nity M4 - M8

Váha 1, 25 kg

Dĺžka 212 mm

Materiál telesa Oceľ

Materiál pák Oceľ

Príslušenstvo 

Tmy a nástavce M6 - M12

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore