Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

ETERNAL na bazény 1 kg

13,62€

  • Bez DPH: 11,35€

    Kód produktu: ETERNAL na bazény 1 kg

    Dostupnosť: Skladom

ETERNAL na bazény 1 kg

ETERNAL na bazény je vodou riediteľná farba na nátery bazénov odolná dlhodobému zaťaženiu vodou a pôsobeniu bazénovej chémie. Je určený na betónové bazény a okolité betónové plochy, záhradné jazierka a sudy či k oprave náterov laminátových lodí, ale i k povrchovej úprave kovových bazénov ktoré musia byť vopred ošetrené kvalitným antikoróznym náterom.

 

Spracovanie

ETERNAL na bazény sa nanáša v dvoch vrstvách, na suchý, súdržný a vyzretý betónový podklad, zbavený všetkých nečistôt, mastnoty a zbytkov náterových hmôt, s prestávkou medzi jednotlivými nátermi 4 až 24 hod. ETERNAL na bazény je možné podľa druhu aplikácie riediť max. 5–10 % vody. Nátery je možné aplikovať v rozmedzí teplôt 8–30 °C.

Vonkajšie nátery sa nesmú aplikovať za intenzívneho priameho slnečného svitu. Vodu je do povrchovo upraveného bazénu napúšťať najskôr po 7 dňoch od aplikovania druhého náteru. Nový a hladený betónový podklad sa musí pred aplikáciou opieskovať nebo obrúsiť. Dobre pripravený betónový podklad sa musí napustiť penetračným prostriedkom FORTE penetral. Minimálna doba zasychania penetračného prostriedku je 4 hod.

Kovové podklady musia byť pred aplikáciou náterovej hmoty ETERNAL na bazény povrchovo upravené kvalitnou antikoróznou farbou, odolávajúcou dlhodobému pôsobeniu vody.

Odtieň svetlo modrá

Spotreba 0,30 – 0,50 kg/m² (2 vrstvy)

Balenie 1 kg

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore