Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

ETERNAL IN steril 4kg

41,00€

  • Bez DPH: 34,17€

    Kód produktu: 2124

    Dostupnosť: Skladom

ETERNAL IN steril 4kg

ETERNAL IN steril je biela disperzná umývateľná maliarska farba určená k prevencii i potlačeniu biotického napadnutia stien v interiéri plesňami, baktériami a inými mikroorganizmi. Uplatnenie nájde tam, kde je žiaduca maximálna sterilita prostredia (operačné sály, priestory v nemocniciach, potravinárske prevádzky, miesta s vysokou vlhkosťou a veľkým rizikom výskytu plesní a baktérií). V domácnostiach vytvorí zdravé prostredie, najmä pre alergikov a astmatikov. Neobsahuje žiadne nebezpečné ani biocídne látky, je paropriepustný, bez nepríjemného zápachu, odolný voči oderu za mokra i sucha, vhodný pre aplikáciu na sanačné omietky. Je určený na použitie na vápenné, vápenocementové a sadrové omietky, akrylátové omietky, betón, disperzné i silikátové nátery, sadrokartonové, sadrovláknité, vláknocementové, cementotrieskové dosky i ďalšie savé podklady.

Spotreba: 0,20–0,30 kg/m² na 2 vrstvy, podľa savosti, poréznosti a štruktúry podkladu

Odtieň biely

Balenie: 4 kg

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore