Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

FORTE adhézny mostík

6,25€

  • Bez DPH: 5,21€

    Kód produktu: FORTE adhezny mostik

    Dostupnosť: SkladomFORTE adhézny mostík

FORTE adhézny mostík je pigmentovaná náterová hmota s penetračným účinkom plnená kremičitým pieskom, určená k náterom hladkých betónových povrchov, vláknocementových, sadrokartónových a drevoštiepkových dosiek pred nanášaním dekoratívnych omietok apod. Zvyšuje priľnavosť ďalších aplikovaných vrstiev, povrchových úprav a uľahčuje ich nanášanie. Náter je možné použiť i ako adhézny mostík pri lepení tepelných izolantov, najmä penového polystyrénu. FORTE adhézny mostík výrazne zvyšuje drsnosť podkladu a zaručuje vyššiu prídržnosť omietky poprípade lepidla naneseného neskôr.

 

Spracovanie

Podľa druhu aplikácie je možné riediť vodou až do 30 %. Po riadnom premiešaní sa nanáša štetcom alebo maliarskou štetkou na suchý, čistý, vyzretý, súdržný podklad zbavený mastnoty a iných separačných nečistôt. Prácu je možné prevádzať pri teplote medzi 5–30°C, nie však za priameho intenzívneho slnečného svitu. Omietkovinu alebo lepidlo je možné nanášať až po zaschnutí adhézneho mostíku, min. po 6 hodinách.

 

Spotreba cca 0,15 kg/m²

Balenie 1 kg, 3 kg a 12 kg

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore