Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

ETERNAL stabil svetlo sivá 5 kg

55,20€

  • Bez DPH: 46,00€

    Kód produktu: 2329

    Dostupnosť: Skladom

ETERNAL stabil svetlo sivá 5 kg

ETERNAL stabil je určená na povrchovú úpravu betónových plôch, dlaždíc a betónové zámkové dlažby, betónových podláh v pivniciach, schodištiach, skladoch, výstavných priestoroch atď. Nie je vhodná na povrchovú úpravu podláh zaťažovaných posúvaním bremien. Hotová úprava má matný vzhľad a protišmykovú úpravu, má veľmi dobré hydroizolačné vlastnosti a je odolná voči poveternostným podmienkam.

ETERNAL stabil je v bielom a svetlo sivom odtieni certifikovaná pre styk s potravinami. 

Farba svetlo sivá

Spotreba 0,40 – 0,50 kg / m²

Balenie 5 kg

 

Spracovanie:

Aplikuje sa v 2 vrstvách s prestávkou medzi nátermi 4–24 hod. podľa poveternostných podmienok, odporúčaná teplota je v rozpätí 10 - 30⁰C. Na viac namáhané betónové povrchy je vhodné aplikovať 3 nátery.

Betónový podklad musí byť vyzretý, suchý, súdržný, očistený, nové a hladené betónové podlahy je nutné obrúsiť a napenetrovať

ETERNAL stabil sa pred použitím neriedi. Natretú plochu možno pozvoľne zaťažovať po 3 dňoch, plná zaťažiteľnosť je po 7 dňoch od aplikácie posledného náteru.

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore