Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Caparol Capatec 133 Haftmörtel

11,40€

  • Bez DPH: 9,50€

    Kód produktu: 1170

    Dostupnosť: Skladom

Caparol Capatec 133 Haftmörtel

Práškové lepidlo používané na lepenie izolačných dosiek z minerálnych vlákien a korku a na uloženie výstužnej tkaniny.

Vlastnosti: Nehorľavé v rámci zatepľovacieho systému Capatec Minera-Line, odoláva poveternostným vplyvom, vodoodpudivé, výborne prepúšťa vodnú paru, výborná priľnavosť ku všetkým minerálnym podkladom. Dlhá doba zasychania, optimálna skladba zrnitosti, ekologické, minerálne pojivo s plastifikujúcimi prísadami, optimálna zmes kremenného piesku, kalcitu a čisto minerálnych prísad, zvlhčujúce, zmäkčujúce prísady a prísady zlepšujúce priľnavosť.

Spotreba: 10 – 13 kg

Balenie 25 kg

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore