Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Caparol AmphiSilan LF kncentrát

49,30€

  • Bez DPH: 41,08€

    Kód produktu: 2457

    Dostupnosť: Skladom

Caparol AmphiSilan LF kncentrát

Špeciálna hydrofóbna penetrácia bez rozpúšťadiel na hrubo porézne, nasiakavé, ľahko sa droliace omietky, vápenopieskové murivo pred aplikáciou fasádnej farby AmphiSilan.

Vlastnosti: Odolný voči vplyvom počasia, dobre preniká do podkladu, spevňuje povrch a zvyšuje jeho vodoodpudivosť, bez toho, že by ovplyvnil paropriepustnosť následne nanesenej AmphiSilan vrstvy. Bez použitia rozpúšťadla, ekologický, hydrofóbny, neutrálny zápach.

Spotreba 0,1 l

Balenie 12 kg

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore