Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Caparol Disboxid 942 piesok

16,60€

  • Bez DPH: 13,83€

    Kód produktu: 1959

    Dostupnosť: Skladom

Caparol Disboxid 942 piesok

Jemný, žiarou presušený kremenný piesok. Používa sa v spojení s epoxidovými náterovými hmotami Disboxid ako zásyp pre lepšie prepojenie jednotlivých vrstiev, plnivo do stierkových hmôt a na vytvorenie protišmykového efektu.

Zrnitosť . 0,1 – 0,4 mm.

Spotreba: podľa použitia

Balenie 25 kg

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore