Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Caparol Disbothan 446

42,12€

  • Bez DPH: 35,10€

    Kód produktu: 1414

    Dostupnosť: Skladom

Caparol Disbothan 446

Transparentný, vysoko elastický krycí polyuretánový náter. Pre netesné keramické dlažby balkónov, terás a podchodov. Výborná ochrana veľkoplošných a mozaikových obkladov vo vonkajšom prostredí.  Odolná krycia vrstva farebných alebo vločkových náterov, ako Disboxid Multicolor, Disboxid 448, Disbon 404, vo vonkajšom prostredí. Vlastnosti: Prenáša drobné trhliny, veľmi dobre drží na glazovanej i slinutej dlažbe, odoláva dlhodobému zaťaženiu vodou, odolný voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu.  Možno aplikovať ako hladkú alebo protišmykovú vrstvu.

Spotreba: podľa použitia

Balenie1 kg

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore