Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Caparol Capalac Profi AllGrund 0,95L

16,15€

  • Bez DPH: 13,46€

    Kód produktu: 2553

    Dostupnosť: Skladom

Caparol Capalac Profi AllGrund 0,95L

Rýchloschnúca špeciálna farba na alkydovej báze s vysokou priľnavosťou a ochranou proti korózii na oceľ, železo, zinok a pozinkované železo, hliník, meď, tvrdené PVC a drevené diely.

Vlastnosti: Extrémne priľnavá k podkladu, dobre kryje, pretierateľná akýmkoľvek lakom, bez obsahu olova a aromátov, poskytuje dlhodobú ochranu proti korózii, pripravená na okamžité použitie.

Farba biela

Tónovanie: CE

Spotreba: 0,09 – 0,12 l / 1 vrstva

Balenie  0,95l

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore