Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Caparol Capadur SilverStyle Stardust

23,70€

  • Bez DPH: 19,75€

    Kód produktu: 1172

    Dostupnosť: Skladom

Caparol Capadur SilverStyle Stardust

Vysoko pigmentovaná efektná lazúra na drevo s metalickým vzhľadom, netvoriaca súvislú vrstvu (difúzna). Na báze kombinácie pojiva alkydovej a akrylátovej živice, riediteľnej vodou, s kvalitnou kombináciou pigmentov. Vodoodpudivá, odolná voči svetlu a poveternostným vplyvom, s konzervačným prostriedkom tvorby filmu.

Tónovanie: CE

Spotreba: 0,07 – 0,1 l / 1 vrstva celkom aspoň 0,2l

Balenie  1l

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore