Spravujte súhlas so súbormi cookie
Na poskytovanie tých najlepších skúseností používame technológie, ako sú súbory cookie na ukladanie a/alebo prístup k informáciám o zariadení. Súhlas s týmito technológiami nám umožní spracovávať údaje, ako je správanie pri prehliadaní alebo jedinečné ID na tejto stránke. Nesúhlas alebo odvolanie súhlasu môže nepriaznivo ovplyvniť určité vlastnosti a funkcie.
Funkčné
Technické uloženie alebo prístup sú nevyhnutne potrebné na legitímny účel umožnenia použitia konkrétnej služby, ktorú si účastník alebo používateľ výslovne vyžiadal, alebo na jediný účel vykonania prenosu komunikácie cez elektronickú komunikačnú sieť.
Štatistiky
Technické úložisko alebo prístup, ktorý sa používa výlučne na štatistické účely.
Marketing
Technické úložisko alebo prístup sú potrebné na vytvorenie používateľských profilov na odosielanie reklamy alebo sledovanie používateľa na webovej stránke alebo na viacerých webových stránkach na podobné marketingové účely.

Caparol Amphisil

21,60€

  • Bez DPH: 18,00€

    Kód produktu: Amphisil

    Dostupnosť: SkladomCaparol Amphisil

Fasádna farba silikátového charakteru, zosilnená siloxanom. Pre kvalitné nátery s vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom, optimálnou ochranou proti vlhkosti, s vysokou schopnosťou prepúšťať vodné pary u cementových a vápenocementových omietok, disperzných omietok a omietok na báze umelej živice s vysokou priedušnosťou pre vodné pary.

Vlastnosti: Odolná voči poveternostným vplyvom, vodoodpudivá, odolná proti mechanickému poškodeniu, matná, hydrofóbna, vysoko difúzna, dobre prepúšťa CO2, výborne kryje. Odolná voči alkáliám a čistiacim prostriedkom, vodou riediteľná, ekologická a bez zápachu. Špeciálna kombinácia pojív a pigmentov spojuje pozitívne vlastnosti disperzných a silikátových farieb.

Tónovanie: CE

Spotreba cca 0,25 l/ 2 vrstvy

Balenie: 2,5l a 10l

Hodnotenie


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!

Hore